Slide 1 Slide 1
Kurul Hizmetlerimiz Ödül Alanlar Makaleler Medyada Biz Eğitimler Bildirgeler
Altındağ Belediye Başkanı Tiryaki'ye Bir Ödül Daha

Altındağ Belediye Başkanı Veysel Tiryaki, "Meslekte Etik Davranışları Teşvik Ödül Töreni"nde "Kültür ve Tarihi Varlıkları Koruma ve Yansızlık Ödülü"ne layık görüldü.

Toplumsal Etik Derneği tarafından düzenlenen törende siyaset, medya, sivil toplum örgütleri ve akademik çevrelerden pek çok önemli isim bir araya geldi. Törenin açılışında bir konuşma yapan Toplumsal Etik Derneği Başkanı Ahmet Akgün, "Altındağ; suçu ve suçluyu teşvik eden, polis geldiğinde polise değil suçluya yardımcı olanların yaşadığı bir yerdi. Veysel Tiryaki, dönüşüm projeleri ile Altındağ'da bu tür insanların gücünü kırdı" diyerek Altındağ'daki gelişimin ve değişimin altını çizdi. Törene, AK Parti

Altındağ İlçe Başkanı Ahmet Karaca, Altındağ Belediye Başkan Yardımcıları Yunus Keleş ve Tuncay Temel'in yanı sıra Altındağ Belediyesi meclis üyeleri ve Altındağ Belediyesi yöneticileri de katıldı.

Başkan Tiryaki, "Ödüllerin ucuzladığı ve değerlerin hızla kaybolduğu bir ülkede önemsediğim bir ödül için buradayım. Bu ödülün verilmesi üzerimizdeki sorumluluğu bir kat daha artırıyor" diyerek dernek yöneticilerine teşekkürlerini sundu.

"Meslekte Etik Davranışları Teşvik Ödül Töreni", ödül alanlar ve ödülleri takdim edenlerin çektirdiği toplu hatıra fotoğrafının ardından sona erdi.

ALTINDAĞ BELEDİYE BAŞKANI TİRYAKİ'YE BİR ÖDÜL DAHA

ALTINDAĞ BELEDİYE BAŞKANI TİRYAKİ'YE BİR ÖDÜL DAHA

ALTINDAĞ BELEDİYE BAŞKANI TİRYAKİ'YE BİR ÖDÜL DAHA

ALTINDAĞ BELEDİYE BAŞKANI TİRYAKİ'YE BİR ÖDÜL DAHAKaynak : http://www.haber3.com/altindag-belediye-baskani-tiryakiye-bir-odul-daha-1281023h.htm#ixzz1rj4mxNS5

Kullanıcı Adı :
Şifre :
Üye Ol   
Sitemizi Nasıl Buldunuz ?
Çok Güzel
Güzel
Fena Değil
Kötü
Copyright © 2011 Toplumsal Etik Derneði - AC Software Solutions