Slide 1 Slide 1
Kurul Hizmetlerimiz Ödül Alanlar Makaleler Medyada Biz Eğitimler Bildirgeler
Kıyı-Köşe'ye Sosyal Sorumluluk Ödülü

Genel Merkezi Ankara'da bulunan Toplumsal Etik Derneği, gazetemiz tarafından gerçekleştirilen Kıyı Köşe Akülü Araç Kampanyası adına muhabirimiz Erol Taşkan'a, "Medya Aracılığı ile Sosyal Sorumluluk Ödülü" verecek. Taşkan, 2011 Meslekte Etik Davranışlar Ödül Töreni için 7 Nisan'da Ankara'ya davet edildi.

 

Sosyal sorumluluk konusunda her zaman başarılı adımlar atan Hakimiyet Gazetesi'ne bir ödül de Toplumsal Etik Derneği'nden geldi. 7 yıldır düzenledikleri Meslekte Etik Davranışları Teşvik Ödülü programlarıyla, mesleki etiğe bağlı hizmetler sunan kurum ve kişilere ödül veren Toplumsal Etik Derneği'nin 2011 yılı için vereceği 7 ödülden bir tanesini Hakimiyet alacak.

 

Önceki gün muhabirimiz Erol Taşkan'a ödül davetini ileten Toplumsal Etik Derneği Genel Başkanı Ahmet Akgün, "Yaptığımız inceleme ve araştırmalar sonucunda, Kıyı Köşe Akülü Araç Kampanyası tarafımızdan beğeni ve takdirle karşılanmıştır. Tamamıyla objektif kriterler ışığında Etik Kurulumuz tarafından yapılan değerlendirmede, söz konusu çalışmanız ödüle lâyık bulunmuştur." ifadelerini kullandı.

 

7 Nisan Cumartesi günü Ankara Ticaret Odası Meclis Salonu'nda saat 12,00'de düzenlenecek olan ödül töreninde, Erol Taşkan'ın yanısıra Hatay Valisi Celalettin Lekesiz 'Hoşgörü', Ankara Üniversitesi Rektörü Prof. Dr. Cemal Taluğ 'Yönetimde yansızlık', Altındağ Belediye Başkanı Veysel Tiryaki 'Kültür ve tarihi varlıkları koruma ve yöneticilik, Akut Başkanı Nasuh Mahruki 'Cesaret ve fedakarlık, Gazi Üniversitesi Tıp Fakültesi Medikal Onkoloji Öğretim Üyesi 'Deontoloji' ve FOX TV Yapımcısı Fatih Portakal 'Tarafsız habercilik' ödülü alacak.

 

Kullanıcı Adı :
Şifre :
Üye Ol   
Sitemizi Nasıl Buldunuz ?
Çok Güzel
Güzel
Fena Değil
Kötü
Copyright © 2011 Toplumsal Etik Derneði - AC Software Solutions